هر روز، روزي است كه هست و هرگز در جهان روزهاي هم شكلي وجود نداشته است.
خوش آمدید - امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶

ماجرای تجاوز به آتنا و کیمیا و دختر ساوه ای چیست ؟

آتنا توسط قاتل سریالی به نام اسماعیل رنگرز کشته شده است.

دادستان شهرستان پارس‌آباد گفت: «آتنا زمان‌هایی که کنار بساط پدرش بود، برای استفاده از دستشویی یا خوردن آب به مغازه رنگرزی که در نزدیکی بساط پدرش بود، می‌رفت.

ماجرای تجاوز به آتنا و کیمیا و دختر ساوه ای چیست ؟

ماجرای تجاوز به آتنا و کیمیا و دختر ساوه ای چیست ؟

صاحب مغازه مردی ۴۰ ساله بود که آتنا و پدرش را از مدت‌ها قبل می‌شناخت و برای او نقشه کشیده بود. همچنین، به گفتهٔ دادستان اردبیل، انگیزه او از این کار اذیت و آزار جنسی بوده است.

با بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد که آتنا در محدوده مغازه قاتل ناپدید شده است، اما لحظه ورود او در هیچ دوربینی به ثبت نرسیده بود. در این زمان اسماعیل به عنوان مظنون دستگیر و جهت بازجویی روانه زندان شد. منزل او مورد بازرسی قرار گرفت اما پلیس از وجود پارکینگی قاتل در مکانی نزدیک در اختیار داشت باخبر نبود. به گفته برادر قاتل، او از زندان با همسرش تماس گرفت و خواست که نسبت به امحا مواد مخدر نگهداری شده در پارکینگ اقدام نماید. همسر اسماعیل رنگرز پس از پیدا کردن بشکه‌ای که جسد در آن قرار داشته و بوی تعفن می‌داده، برادر قاتل را در جریان قرار می‌دهد و او نیز جسد را از درون بشکه کشف می‌کند و بلافاصله به پلیس خبر می‌دهد.

اسماعیل رنگرز در اعترافات خود گفت: «دو سه روزی بود که با دیدن آتنا و طلاهایش وسوسه شده بودم. روز حادثه به مغازه‌ام آمد که آب بخورد و چون کسی آنجا نبود، به طرفش رفتم. خواستم نقشه‌ام را اجرا کنم، اما او شروع کرد به فریاد زدن. برای همین دستم را روی دهانش گذاشتم و وقتی به‌خودم آمدم که دیگر نفس نمی‌کشید. ترسیده بودم و جسدش را داخل ساکی گذاشتم و آن را به پارکینگ بردم و در بشکهٔ پلاستیکی مخفی کردم تا سر فرصت در محلی خلوت رها کنم؛ اما چند روز بعد به‌عنوان مظنون دستگیر شدم و رازم فاش شد.


جزئیات جدید از تجاوز به کیمیا دختر 7 ساله کرجی

روزنامه ایران نوشت: هنوز دل داغدار مادر «آتنا» کوچولو در پارس آباد اردبیل آرام نگرفته و شوک حاصل از قتل فجیع دخترک هفت ساله در میان افکار عمومی فرو ننشسته که این بارماجرای دختربچه 7 ساله دیگری به‌نام «کیمیا» فاش شده که قربانی جنایت‌های سیاه ناپدری‌اش شده است. پیکر رنجور او که طی دوماه دست کم 70 بار مورد تعرض، آزار و شکنجه مرد شیطان پرست قرارگرفته است، درپی نجات از اسارتگاه شیطانی به بیمارستان انتقال یافت.

در طبقه دوم یکی از بیمارستان‌های تهران و در اتاق 103بخش کودکان، دخترکی با چهره‌ای رنگ پریده روی تخت دراز کشیده و مددکارمهربانی بالای سرش با او صحبت می‌کند. خرس عروسکی صورتی رنگی هم کنارتختش به چشم می‌خورد. دخترک که به نقطه‌ای خیره شده بجز مددکارش با هیچ‌کس حرف نمی‌زند و با همان زبان کودکانه‌اش مدام می‌گوید: «با همه قهرم».

کیمیای ٧ ساله تا پارسال، همراه مادرش درخانه مادربزرگش در کرج زندگی می‌کرد. پدرومادرش چند سال قبل به دلیل اعتیاد شدید پدردخترک به «شیشه» طلاق گرفته بودند وطبق تصمیم دادگاه، سرپرستی«کیمیا» را به مادرش سپرده بودند تا مادر و فرزند از پدر معتاد و شکنجه گر دور باشند .


دختر 5 ساله ساوه ای زنده می ماند ؟

سرهنگ پرویز اسدی، رئیس پلیس شهرستان ساوه دراین خصوص گفت: صبح دیروز دختر بچه ای ۵ ساله ای به علت وخامت وضعیت جسمانی توسط مادرش به یکی از بیمارستان های شهرستان ساوه انتقال شد که در معاینات اولیه کادر درمانی، آثار جراحت بر روی بدن این کودک مشاهده که بلافاصله موضوع به پلیس اعلام شد و ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

رئیس پلیس شهرستان ساوه خاطرنشان کرد: با هماهنگی انجام شده با مرجع قضائی بررسی موضوع آغاز و در تحقیقات اولیه، مادر این کودک به‌عنوان مطلع برای ارائه توضیحات لازم در اختیار پلیس قرار گرفت.

وی اضافه کرد: در حال حاضر دختر بچه به علت شدت جراحات وارده در کما بسر می‌برد و تلاش پزشکان برای نجات وی ادامه دارد و بررسی ابعاد وقوع این موضوع، در حال پیگیری است.

اشتراک گذاری مطلب
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز